تیم پرستاری هلسی
هلسی خود را موظف می‌داند علاوه بر درمان آلام فیزیکی و جسمی انسانها از نظر روحی تا آخرین مرحله درمان کنارشان باشد و احساس آرامش و امنیت را به آنها هدیه بخشد.
دسترسی شبانه روزی به خدمات پرستاری بی شک یکی از نیازهای اساسی هر خانواده ایی می باشد و عدم دسترسی به کلینیک های سطح شهر در ساعات مختلف شبانه روز باعث نگرانی اکثر خانواده های بیماران شده است.
پرستاران متعهد و دلسوز هلسی پس از سپری کردن بهترین سال‌های عمر خود بر بالین بیماران و کسب تجارب فراوان در بخش‌های مختلف بیمارستانی، آماده خدمت رسانی 24 ساعته به بیماران در منزل می باشند.
از آنجاییکه انواع تزریقات امری بسیار مهم و شایع در تجویزات پزشکی می باشد، انجام تزریقات توسط پرستاران با تجربه طی روند درمان بسیار حائز اهمیت است.
تیم درمانی هلسی متشکل از پرستاران مجرب و فارغ التحصیل مقطع کارشناسی و بالاتر، ارائه دهنده کلیه خدمات پرستاری در منزل می باشد‌.

خدمات پرستاری در منزل
پرستارانی که جهت مراقبت و بهبودی بیماران مامور می شوند و تا زمان بهبودی کامل آن ها را زیر نظر دارند و در طول دوره درمان در کنار آن ها می باشند. پرستارانی که در حیطه های مختلف تخصص های ویژه ای دیده اند و در مراکز بنام و معتبری مشغول بکار هستند و از طرف هلسی اعزام میشوند.
پرستاران هلسی جهت مراقبت از افراد کم توان، معلول، سالمند و بیماران به مناطق مختلف اعزام می شوند و وظیفه دارند تا زمان بهبودی کامل بیمار او را زیر نظر داشته باشند. برخی بیماران به طور دائمی به یک پرستار نیاز دارند تا به طور کامل در کنار آن ها باشد و یا هر روز به آن ها سر بزند و از وضعیت بیمار آگاهی کسب کنند.
جهت اطلاع از مراکز مراقبت در منزل می توانید به سایت هلسی مراجعه کنید و یا از طریق اپلیکیشن هلسی این کارها را انجام دهید. قابل توجه اینکه از افرادی که در زمینه های گفته شده تخصصی ندارند کمک نگیرید و کمک گرفتن از آن ها باعث آسیب رساندن به بیمار می شود.