تیم پزشکی هلسی
پزشکان عمومی هلسی پس از حضور بر بالین بیمار، با دقت عمل و متکی بر دانش روز پزشکی پس از اخذ شرح حال و انجام معاینات لازم، دستور دارویی مورد نیاز را تجویز کرده و در صورت نیاز به ارجاع به متخصص در همان ویزیت ادامه درمان را با بهترین متخصص مربوطه هماهنگ می‌کنند.
امروزه ارجاع بموقع به متخصص و شروع بموقع درمان از مسائل مهمی است که روند درمان را سرعت می‌بخشد.
تیم هلسی با بهره گیری از مجرب ترین متخصصین پزشکی و با همکاری دستیاران تخصص پزشکی برتر استان اصفهان و کشور، با اقدام بموقع، ویزیت و تشکیل تیم درمانی تخصصی در منزل، نیاز شما را جهت مراجعه به چندین متخصص در مراکز درمانی مختلف برطرف می‌سازد. به جای چندین بار مراجعه به مراکز درمانی با یک ویزیت در منزل از چندین خدمات درمانی بهره مند شوید.

با پیشرفت روز افزون در زمینه پزشکی و افزایش جمعیت باعث شده افراد زمان زیادی را در شلوغی خیابان‌ها سپری کنند و در طول شبانه روز تمام وقت‌شان به کار کردن صرف می‌شود و مشغله کاری به آنها اجازه رفتن به بیمارستان یا مراکز درمانی را نمی‌دهد، همچنین امروزه با افزایش چشمگیر عفونت و عوارض بیمارستانی، قوانین سخت ملاقات با بیماران بستری در بیمارستان ها، نوبت دهی دیرهنگام کلینیک ها، هوم ویزیت جایگاه ویژه ایی در بین مردم پیدا کرده است. از سوی دیگر درمان در منزل در کنار اعضای خانواده، احساس امنیت، امید به زندگی و روند بهبودی بیماران را به میزان چشمگیری افزایش داده است.

خدمات پزشکی در منزل به منظور کمک و یاری رساندن به افراد بیمار و یا افرادی که ترجیح میدهند در محیط امن خانه بمانند استفاده میگردد. خدمات پزشکی و مراقبت در منزل مزایای بسیاری دارد و یکی از مهم ترین آن این است که به جای بیمارستان و یا مراکز درمانی ( که این روزها بخاطر شیوع ویروس کرونا) در منزل خود بمانید و به راحتی از امکانات پزشکی بهره مند شوید.
خدمات پزشکی در منزل برای بیمارانی که کم توان هستند و یا بیمارانی که دوران نقاهت پس از عمل جراحی را طی میکند بسیار حائز اهمیت است. این خدمات از لحاظ هزینه با مراکز بیمارستانی و یا درمانگاهی تفاوت زیادی ندارد مگر در موارد خاص مثل درخواست ویزیت پزشکان متخصص در منزل که قیمت های تعرفه افزایش خواهند داشت. خدمات مراقبت در منزل جهت کارهای مختلفی ارائه می شود که در ادامه به آن ها می پردازیم.

انواع خدمات پزشکی در منزل


• آزمایش در منزل
• تست کرونا در منزل
• ویزیت پزشک در منزل
• ویزیت انواع متخصص در منزل
• ICU – CCU در منزل
• چکاب ازمایش و سلامتی در منزل
• اجاره دستگاه های پزشکی در منزل (مانیتور- ونتیلاتور- اکسیژن و…)
• و …