هلسی، اپلیکیشن مشاوره آنلاین پزشکی به صورت 24 ساعته است. در هلسی، شما می توانید با دکترهای آنلاین در 30 تخصص مختلف، مشورت کرده و سوال پزشکی خود را به صورت متن، تصویر، صدا و ویدئو برای پزشک مورد نظر ارسال نمایید.
در هلسی، برترین پزشکان کشور، اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و مولف کتب دانشگاهی، پاسخگوی سوالات پزشکی شما هستند. در هلسی بیش از 70 درصد پزشکان، متخصص و فوق تخصص هستند که در تخصص های زنان، پوست و مو، کودکان، مغز و اعصاب، غدد، قلب، داخلی، گوارش، عفونی، ریه، کرونا و .. پاسخگوی سوالات کاربران هستند..
هلسی، بر روی گوشی های اندروید و ios قابل استفاده می باشد. در صورت بروز مشکل و یا پرسش شما می توانید با شماره پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.

هلسی یک اپلیکیشن مشاوره آنلاین روانشناسی محور نیز هست. در سامانه هلسی شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز با بهترین روانشناسان و روانپزشکان کشور مشاوره کنید و مشکلات خود را به صورت آنلاین با مشاوران و پزشکان آنلاین مطرح سازید.
در اپلیکیشن هلسی، شما می توانید با بیش از 30 روانشناس و روانپزشک در حوزه های خانواده، بلوغ، نوجوان، طلاق، ازدواج، مشاوره پیش از ازدواج، اعتیاد، وسواس، استرس، اضطراب، موضوعات جنسی، روابط زناشویی، مشکلات تحصیلی، افسردگی، بدبینی، مشکلات زوجین، اعتماد به نفس و... مشاوره کرده و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید.
در مشکلات و سختی های زندگی، با بهترین کارشناسان و متخصصان روانشناسی مشورت کن و بهترین تصمیم را برای زندگی ات بگیر!