هلسی یک کلینیک آنلاین پزشکی در گوشی شماست که در هر ساعت از شبانه روز فقط یک کلیک کافیست تا به صورت آنلاین یا حضوری به کادر درمان متصل شوید تا هرآنچه ازخدمات درمانی آنلاین یا حضوری نیاز است، در اختیار شما قرار گیرد. ما،تیمی قدرتمند شامل پزشکان عمومی و متخصص و فوق تخصص و پرستاران ویژه، به همراه تجهیزات پزشکی کامل در اختیار داریم تا نزدیک ترین کادر درمان را در سریع ترین زمان به بیمار ، کاربر یا درخواست کننده خدمات و محصولات برساند.

هدف از راه اندازی هلسی فراهم آوردن تسهیلاتی در راستای ارائه خدمات درمانی با کیفیت همزمان با مدیریت بحران کرونا و محدودیت های فردی می باشد تا سریع ترین خدمات به منظور صرفه جویی در زمان و انرژی ارائه گردد. همچنین با توجه به ترافیک های شهری و محدودیتهای تردد در مواقع ضروری و نیاز افراد ناتوان و سالمند به مراکز درمانی،همیشه امکان جابه جایی وجود ندارد با حضور کادر درمان در محل، کمک شایانی به روند درمان و توان بخشی بیمار صورت می گیرد.
علاوه بر آن در مقابل شما فروشگاه کاملی از محصولات آرایشی بهداشتی، تجهیزات پزشکی و داروخانه آنلاین قراردارد.


درباره پالسی نو
دغدغه ، از جایی شروع میشه که خودت صاف وسط مشکلات باشی! با چشم خودت ببینی که آدم ها برای سلامتیشون ، درمانشون ، مبارزه با بیماریشون با چه مشکلاتی دارند دسته و پنجه نرم میکنند! دقیقا داستان پالسی نو از همین جا شروع شد. از وسط مشکلات بهداشت و درمان جامعه ، دست روی زانوهامون گذاشتیم و بلند شدیم تا بتونیم مرهمی هرچند کوچیک باشیم. بتونیم کمک آدم هایی باشیم که دارند با بیماریشون می جنگند!
حق انتخاب داشته باشید!
شما می توانید با پالسی نو ، نزدیکترین مرکز به خودتونو پیدا کنید! یا مرکزی که نزدیکترین نوبت رو به شما داده انتخاب کنید! یا حتی مرکزی که نسخه شمارو با کمترین هزینه انجام میده پیدا کنید! اول راهی بسیار طولانی و سخت هستیم.
قراره کارهای بزرگتری انجام بدیم. پالسی نو قراره کاری بکنه که شما همه خدمات پزشکی مورد نیازتون رو با گوشیتون مدیریت بکنین!
با ما همره باشید…


چشم انداز دکتر ساینا
چشم انداز دکتر ساینا کمک به بشریت برای داشتن زندگی سالم، شاد و طولانی است. هر روزه میلیون‌ها نفر در جهان برای دستیابی به خدمات پزشکی مناسب در حال چالش و تلاش هستند و دکتر ساینا به دنبال تغییر این مسیر است.
ارزش های دکتر ساینا
دکتر ساینا تلاش دارد تا نعمت سلامتی که از مهمترین نعمات است را از طریق افزایش آگاهی‌های بهداشتی و سلامتی در میان انسان‌ها گسترش دهد. دکتر ساینا اعتقاد دارد در عصر فناوری اطلاعات و ارتباطات، دسترسی به اطلاعات شفاف و صحیح حق همه انسان‌هاست. دکتر ساینا معتقد است که ارزش‌ها مهمتر از قوانین (بایدها و نبایدها) هستند و این ارزش‌ها نه تنها راهنمای عمل برای ارائه خدمات بهتر می‌باشد بلکه اصولی عام برای انسانی خوب بودن است.
دکتر ساینا؛ بهترین خدمت
دکتر ساینا اعتقاد دارد که باید بهترین باشد و همه کارها را به بهترین نحو انجام دهد. دکتر ساینا در اندیشه بهترین بودن به دنبال تأثیرگذاری حداکثر، برجسته شدن، تمرکز بر مصرف کننده نهایی، حرکت همراه با شتاب، اندیشه بلند مدت داشتن و پذیرش پیشنهادها و انتقادها است. دکتر ساینا بر اساس تحقیق و توسعه علمی و با بررسی تجربیات موفق کشورهای مختلف دنیا به خصوص شش کشور آمریکا، استرالیا، فرانسه، هند، سنگاپور و مالزی تولیده شده است.
نوبت دهی آنلاین با دکتر ساینا
موضوع نوبت دهی آنلاین (online booking) در بسیاری از کشورهای دنیا اجرا و تجربه شده است و نتایج مطالعات نشان میدهد میزان کارآیی ، اثربخشی و رضایت حاصل از آن بسیار چشمگیر بوده است.
ورود به نوبت دهی
دریافت مشاوره با دکتر ساینا
همچنین خدمت مشاوره از راه دور یا مشاوره آنلاین از خدماتی هست که سال‌های متمادی است در کشورهای مختلف در حال تجربه است. بسیاری از کشورها توانسته‌اند با این امکان بخش زیادی از مراجعات غیر ضروری به پزشک‌ها و کلینیک‌ها را حذف کنند.
ورود به مشاوره
بانک جامع سلامت در دکتر ساینا
دکتر ساینا هچنین مجموعه‌ای کامل از اطلاعات و داده‌های حوزه بهداشت و سلامت شامل معرفی بیماری‌ها، داروها، پزشکان، مراکز درمانی و داروخانه‌هاست.
دکتر ساینا؛ همیار بیماران، پزشکان و مراکز درمانی
دکتر ساینا با به خدمت گرفتن تکنولوژی آمده تا رابطه بین بیمار، پزشک و مراکز درمانی را تسهیل و ارتقاء دهد؛ اپلیکیشنی که به جز افزایش سطح آگاهی در حوزه پزشکی، محیطی فراهم کرده تا کاربران آن بتوانند با بهترین پزشکان و مراکز درمانی نزدیک خود آشنا شده و حتی به صورت آنلاین برای مراجعه به آن‌ها وقت بگیرند.
دکتر ساینا؛ نرم افزاری کاربردی و بدون هزینه
در طراحی اپلیکیشن دکتر ساینا از رویکرد نرم افزار(SAAS)استفاده شده است. این رویکرد، مدلی از ارائه نرم افزار کاربردی توسط فروشنده است که یک نرم افزار کاربردی تحت وب را تولید کرده و آن را بر روی اینترنت برای استفاده مشتریان خود میزبانی و اجرا می کند. مشتریان نیازی به خرید مجوز نرم افزار یا تجهیزات زیرساخت های اضافی ندارند و برای استفاده از این نرم افزار به طور معمول فقط هزینه های ماهانه یا سالانه پرداخت می کنند.۱- چت آنلاین با پزشک
در این قسمت شما میتوانید با اراسال متن، عکس و صوت با پزشکان متخصص و عمومی و با کارشناسان حوزه روانشناسی، ازدواج، زناشویی و تغذیه صحبت کنید.
۲- تفسیر آزمایش
شما میتوانید بدون صرف وقت اضافه برای نوبت گرفتن و یا انتظار در ترافیک و مناطق شلوغ شهری با ارسال یک عکس از برگ آزمایش خود و پاسخ دادن به چند سوال کوتاه توسط کارشناسان ما تفسیر کامل و دقیق آزمایش خود را با هزینه ای بسیار مناسب دریافت کنید.
۳- اطلاعات پزشکان
اطلاعات طبقه بندی شده ی هزاران پزشک خوزستان که شامل:
*نام پزشک
*تخصص پزشک
* روزها و ساعات کاری
*بیمه های طرف قرارداد و نوع نوبت دهی هاس
اطلاعات درون نرم افزار مربوط به اکثر شهرهای خوزستان می باشد.
۴- رسانه سلامت
شامل بروزترین و متنوع ترین اطلاعات پزشکی و مصاحبه های شخصیت های برتر حوزه سلامت می باشد
اطلاعاتی که در نرم افزار آی پینو جهت استفاده کاربران وارد شده است با تلاش شبانه روزی تیم توسعه و مدیریت مجموعه پینو به صورت حضور فیزیکی در شهرها و جمع آوری اطلاعات کاملا موثق در مناطق شهری،ساختمان های پزشکان، داروخانه ها و کلیه مراکز درمانی تهیه شده اند
و پیش از اینکه اطلاعات به صورت طبقه بندی شده در نرم افزار وارد شوند
برای دسترسی مردم به این اطلاعات تا آماده سازی نرم افزار بسیاری از اطلاعات جمع آوری شده در کانال تلگرامی ” پزشکیاب خوزستان ” به آدرس ” drkhouz@ ” وارد شده اند که شما با مراجعه به این کانال اطلاعات را مشاهده می کنید {این کانال متعلق به شرکت فناوران آرمان شهر پینو می باشد}
– در این خصوص باتوجه به اینکه اطلاعات موجود در بسیاری از کتاب ها و وب سایت ها بروزرسانی نشده اند تیم ما با تکیه بر نیروی انسانی و حضور فیزیکی بانک جامعی از اطلاعات بروز را جمع آوری کرده است.
این نرم افزار محصول شرکت: “فناوران آرمان شهر پینو” می باشد

🔸 لازم به ذکر است حدود ۴۰ درصد بیماران کرونایی پس از مراجعه به بیمارستان مبتلا شدند
کافی است اپلیکیشن آی پینو رو نصب کنید تا از خدمات زیر بهره مند شوید👇
۱.مشاوره با #پزشکان مختلف
۲.مشاوره با #پزشک_کرونا
۳.مشاوره #تغذیه
۴.مشاور #ازدواج و #خانواده
۵.مشاوره #کودک و #نوجوان
۶.مشاوره #جنسی و #زناشویی
۷.مشاوره #تحصیلی
۸.مشاوره پزشکی مخصوص #اطفال
۹.مشاوره #زنان و #زایمانچرا هلسی ؟؟

راهکاری متفاوت برای مدیریت هر چه صحیح‌تر مراکز درمانی


برای کاربران

دریافت نوبت به صورت آنلاین
ایجاد یک پرونده سلامت جامع برای کاربران
جستجو در میان تمامی پزشکان و مراکز درمانی
یادآوری جهت مصرف داروها
پرداخت هزینه ویزیت به صورت آنلاین
امکان بازگشت ھزینه ویزیت در صورت لغو نوبت


پزشکان و مراکز درمانی

 ایجاد مطب یا کلینیک مجازی برای پزشک
ایجاد گزارشات مالی و عملکردی متنوع مختص مراکز درمانی
ثبت نوبت‌های حضوری و تلفنی
ویزیت بیماران بدون نیاز به مراجعه حضوری

پیگیری نوبت‌های رزرو شده
کاهش تعداد نوبت‌های لغو شده

ایجاد پرونده سلامت الکترونیک مخصوص هر کاربر

 حذف پرونده و نسخه کاغذی


دکتر مایکو چطور کار می‌کند؟

1- ثبت نام در اپلیکیشن
2- تکمیل اطلاعات فردی
3- ثبت اطلاعات سلامت در پرونده الکترونیک

4- جستجو جهت رزرو نوبت
5- انتخاب پزشک یا مرکز درمانی مناسب
6- انتخاب زمان نوبت و ثبت آن


تله مدیسین همراه دکتر
سرویس پزشکی از راه دور به عنوان یک سرویس ابری که تنها به یک اتصال پایدار به اینترنت نیاز دارد، در هر نقطه جغرافیایی و هر ساعت از شبانه روز دسترسی شما به خدمات درمانی و مراقبتی را فراهم می کند.امروزه به دلیل درگیری و دغدغه‌های زیاد افراد مراجعه به مطب‌ها و مراکز درمانی را مشکل شده و ترافیک و شلوغی مطب‌ها مزید بر علت .
پذیرش 24 ساختار مشاوره آنلاین پزشکی را فراهم آورده تا بصورت متنی و تلفنی در هر زمان و مکانی قادر به مشورت با دکتر عمومی باشیم همچنین پذیرش 24 به فکر تمامی هموطنانمان بوده و این امکان را فراهم آورده تا فارسی زبانان تمام دنیا از هر شهر و کشوری در جهان که ساکن هستند بتوانند از بهترین پزشک تلفنی مشاوره بگیرند.
هزینه‌ی مشاوره آنلاین پزشکی
دکتر آنلاین عمومی رایگان
پذیرش 24 زیرساخت دریافت کد تخفیف را فراهم آورده تا در مناسبت‌های متفاوت کد تخفیف صد درصدی به کاربران خود ارائه دهد.
هزینه‌های مشاوره آنلاین دولتی
پذیرش 24 برای شما بیمار عزیز نیز این امکان را فراهم آورده تا با ارائه کدملی قادر به اخذ نوبت با تعرفه بیمه تامین اجتماعی و بیمه خدمات درمانی نیز می‌باشد تا دریافت نوبت مشاوره آنلاین پزشکی را برای تمامی اقشار جامعه راحت‌تر نماید.
بطور کلی هزینه مشاوره آنلاین پزشکی پذیرش 24 در حدود 50 هزار تومان می‌باشد که به دو صورت متنی و تلفنی ارائه می‌شود.
اگر سوال در زمینه های جامع عمومی پزشکی دارید، می توانید از پزشکان این حوزه به صورت تلفنی و ۲۴ ساعته مشاوره آنلاین بگیرید. همچنین با استفاده از قابلیت چت اپلیکیشن پذیرش۲۴، به راحتی و با خیال آسوده، با ویزیت پزشک عمومی سوالتان را در میان گذاشته و مشاوره بگیرید.چشم انداز ماموریت ارزش های محوری
اپلیکیشن مدافون در راستای عمل به ارزش های خود، چشم انداز، ماموریت و ارزش های محوری زیر را برای مجموعه خود در نظر گرفته است.
چشم انداز ماموریت مدافون

چشم انداز
رهبری بازار ایران در حوزه تله مدیسن و نقش آفرینی در بازار بین الملل در افق 1402

ماموریت
هوشمند سازی سلامت و درمان از طریق تله مدیسین و به کارگیری آخرین روش ها خصوصا هوش مصنوعی و اینترنت اشیا

ارزش های محوری
مشتری محوری
صداقت
خلاقیتبا پیشرفت روز افزون در زمینه پزشکی و افزایش جمعیت باعث شده افراد زمان زیادی را در شلوغی خیابان‌ها سپری کنند و در طول شبانه روز تمام وقت‌شان به کار کردن صرف می‌شود و مشغله کاری به آنها اجازه رفتن به بیمارستان یا مراکز درمانی را نمی‌دهد، همچنین امروزه با افزایش چشمگیر عفونت و عوارض بیمارستانی، قوانین سخت ملاقات با بیماران بستری در بیمارستان ها، نوبت دهی دیرهنگام کلینیک ها، هوم ویزیت جایگاه ویژه ایی در بین مردم پیدا کرده است. از سوی دیگر درمان در منزل در کنار اعضای خانواده، احساس امنیت، امید به زندگی و روند بهبودی بیماران را به میزان چشمگیری افزایش داده است.


ما ضرورتی را تحت عنوان ارائه خدمات درمانی در منزل احساس کردیم. در نتیجه به این فکر افتادیم که به منظور تسریع در ارائه خدمات درمانی با کیفیت در منزل سرویس درخواست الکترونیکی را ایجاد کنیم. کاربران آد براحتی میتوانند درخواست های خود را ارسال و در اسرع وقت خدمات استاندارد و برابر تعرفه قانونی مورد نظر را دریافت و هزینه خدمات خود را از طریق کارت اعتباری و یا افزایش حساب کاربری خود پرداخت نمایند. ما در آد با پشتیبانی شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل در کنار شما هستیم.
شما با استفاده از سامانه هوشمند آد میتوانید:
درخواست خدمات درمانی در خانه خود داشته باشید.
نزدیک ترین درمانگران به شما معرفی میشود.
میتوانید براساس موقعیت جغرافیایی درخواست خدمت ثبت کنید.
میتوانید در طول شبانه روز درخواست خدمات درمانی در منزل داشته باشید.
تعداد و تنوع خدمات ارائه شده توسط آد بی نظیر بوده
رسالت آد ارائه خدمات درمانی با کیفیت، استاندارد و با تعرفه های قانونی توسط کادر مجرب درمانی در منزل میباشد.
و چرا آسان درمان؟
سقف هزینه ها براساس تعرفه وزارت بهداشت می باشد.
امنیت و قابل پیگرد بودن خدمات
پشتیبانی 24 ساعته قوی
صرفه جویی در زمان
ایجاد اشتغال وسیع برای جوانان کشور در تخصص های مختلف درمانی و غیر درمانی
روشن بودن قیمت و مبلغ پرداختی در زمان درخواست
حذف افراد اخاذ که با جعل مدرک اقدام به خدمات درمانی می کنند با استعلام مدارک تحصیلی درمانگران
رضایت سنجی منظم

ویزیت پزشک در منزل : با توجه به مشکلات ترافیک ، مسیرهای طولانی تا درمانگاه و بیمارستان ، صف های انتظار برای ویزیت ، هزینه های انتقال بیمار و… دسترسی به پزشک با تجربه در منزل سهولت های فراوانی برای خانواده و بیمار ایجاد می کند همچنین حضور در اماکن درمانی که بیماران تردد دارند به دلیل آلودگی های احتمالی و وجود ویروس های گوناگون برای افراد سالمند و کودکان توصیه نمی شود.گاهی هم نیاز است بیمار بصورت دوره ای در منزل ویزیت و چکاپ شده و برخی آزمایشات هم انجام شود.
در خدمات ویزیت پزشک در منزل که توسط مرکز خدماتی نوین ارایه می گردد از پزشکان با سابقه و حاذقی استفاده می شود که در مراکز درمانی مختلف مشغول به کار می باشند. و امکان انتخاب پزشک اعزامی برای بیمار فراهم می باشد.
پزشک آنکال مرکز در هر ساعت از شبانه روز بر اساس نیاز شما به محل اعزام شده و معاینات و اقدامات مورد نیاز را انجام خواهد داد. همچنین با هماهنگی قبلی ویزیت پزشک متخصص و فوق تخصص از بیمار شما در منزل انجام خواهد شد.درباره ما
اچپن زیرساخت مبتنی بر فناوری اطلاعات را با امکان ایجاد یک بازار الکترونیکی، برای ارائه ­کنندگان خدمات بالینی دارای مجوزهای قانونی از مراجع ذیصلاح فراهم می­ آورد. بدین ترتیب که کلیه درخواست­ کنندگان خدمات بالینی می ­توانند، محتواها و یا خدمات مورد نیاز خود را (با کمترین زحمت و بدون نیاز به استفاده از موتورهای جستجوی بیگانه و غیرمعتبر و یا آگهی­ های غیرقانونی در برخی نشریات)، از طریق سامانه اچپن فراخوانی و دریافت نمایند. این سامانه پس از وصول درخواست­ها، آنها را بر اساس شرایط مکانی و نوع درخواست پردازش نموده و به نزدیکترین مرکز دارای مجوز قانونی، ارجاع می­ دهد. مسئول فنی مرکز مربوطه، دارای یک پنل مدیریتی بوده و می ­تواند به کلیه درخواست­ های ارجاعی رسیدگی نماید و بر اساس مجوزهای قانونی خود نسبت به ارائه خدمت مربوطه، اقدام نماید.
با توجه به اینکه نوع درخواست ­های واصله در این سامانه، غیراورژانس می ­باشند و کاربر قبل از ورود به سامانه اچپن (طی مطالعه کامل قوانین و مقررات) متعهد شده است که درخواست­ های خود را در موارد غیراورژانس ارسال می­ نماید. لذا رسیدگی به درخواست­ها (بسته به نوع درخواست) ممکن است فوری و آنی نباشند و به تناسب زمانی وصول دریافت درخواست­ ها، برنامه­ ریزی لازم صورت پذیرفته و اطلاع ­رسانی به کاربران (درخواست­ کنندگان خدمات بالینی) انجام گیرد. تلاش گروه اچپن در این است که در کمترین زمان، بتواند بهترین نوع خدمات زیرساختی فناوری اطلاعات را برای کلیه ذینفعان (شامل درخواست کنندگان و ارائه ­کنندگان خدمات) ارائه نماید و امکان نظارت دائم را برای دست اندرکاران و مسئولین ناظر در حوزه خدمات بالینی فراهم آورد.
ارزش‌های ما
اچپن فقط یک اپلیکیشن نیست، بلکه گروه بزرگی از متخصصان داخلی کشور است که به شکل مستمر در تلاشند تا امنیت و آسایش را برای کلیه درخواست­کنندگان خدمات بالینی، و توسعه خدمات همزمان با درآمد مناسب­تر را برای ارائه­ کنندگان خدمات (دارای مجوزهای قانونی) به ارمغان بیاورند. بکارگیری یک فناوری پیشرفته به ما کمک کرده تا فرایند درخواست خدمات بالینی را سرعت بخشیده و بهره‌وری را در جامعه پزشکی و پرستاری (در حوزه خدمات بالینی) افزایش دهیم. اتلاف‌وقت کمتر، کیفیت بهتر و هزینه‌های منصفانه‌تر همگی شعار و سرمشق اصلی اعضای گروه است.
تیم اچپن
گروه تحقیقاتی و نرم ­افزاری “اچپن” از مرداد ۱۳۹۶ به صورت یک ایده فعالیت خود را با حضور در رویدادهای مختلف (با تشکیل یک تیم منسجم، همفکر و هماهنگ) آغاز نمود. تلاش­های این گروه از زمستان ۱۳۹۶ لغایت تابستان ۱۳۹۸ به مدت ۱۸ ماه در انجام تحقیقات تکمیلی و توسعه نرم افزار متمرکز گردید. به دنبال کوشش­ های فراوان و همراهی کلیه اعضای اصلی گروه و پس از مطالعه شرایط قانونی مربوطه، بنیان یک کار بزرگ و ارزشمند بنا نهاده شد و پس از ۲ سال تلاش و پژوهش بی­ وقفه، از مرداد ماه ۱۳۹۸ سامانه “اچپن” به صورت آزمایشی کار خود را آغاز نمود. چشم­ انداز این گروه توسعه خدمات آن در کلیه شهرهای کشور (با حضور و مشارکت ذینفعان مربوطه محلی) می­ باشد.
کارکنان گروه اچپن اصلی ­ترین و با ارزش‌ترین دارایی­ های آن هستند. ما در اچپن می­ کوشیم تا جاه­ طلبی­ ها و بلندپروازی‌های شخصی کارکنان زبده و باهوش گروه را با اهداف شرکت هم‌‌راستا نمای‍یم. تفکر اصلی همه اعضاء در خانواده بزرگ اچپن ارائه محتوا و خدمات با کیفیت به کلیه ذینفعان این بازار بزرگ از طریق بکارگیری فناوری­های روز است.دزینت چیست ؟
و چه خدماتی به پزشکان و مراکز درمانی ارائه میدهد ؟
شرکت مهندسی دزینت از سال 1396 با هدف ارائه خدمات تخصصی IT و اینترنتی به جامعه پزشکان و مراکز درمانی از جمله کلینیک ها ، بیمارستان ها ، مراکز بهداشت و ... فعالیت خود را آغاز کرده است و با بررسی دقیق نیازهای این قشر مهم جامعه تلاش خود را در این خصوص متمرکز کرده است ، که حاصل آن دستیابی به پکیج کاملی از نیازمندهای پزشکان محترم در زمینه های اینترنتی بوده است. در ادامه میتوانید با برخی از مهمترین فعالیت ها و سرویس های دزینت که به صورت اختصاصی برای جامعه پزشکی کشور طراحی و توسعه میباید آشنا شوید ...
وبسایت اختصاصی
داشتن یک وبسایت خوب و استاندارد اولین گام برای معرفی و برندینگ سازی کسب و کار شما است. تیم دزینت با نیاز سنجی های فراوان و آشنایی با سلیقه جامعه پزشکی ، بهترین و با کیفیت ترین وبسایت های اختصاصی پزشکی را طراحی میکند


نوبت دهی اینترنتی
در روزگار امروز که زمان بیشتر از همیشه اهمیت پیدا کرده است ، حتی فکر معطل ماندن های چند ساعته در مطب ها و مراکز درمانی انسان را آزار میدهد . برای رهایی ازین شرایط پیشنهاد دزینت به تمامی پزشکان محترم ، استفاده از سامانه هوشمند و منعطف نوبت دهی اینترنتی "نوبت آرا" میباشد. سامانه ای که کار یک منشی 24 ساعته را برایتان خواهد کرد و رضایتمندی مراجعین را به دنبال خواهد داشت.

پذیرش غیرحضوری
احتمالا اگر در حوزه کاری خود پزشک حاذقی هستید حتما برایتان پیش آمده که مراجعینی از شهرهای دیگر دارید که گاها با سختی های زیاد خود را به مطب شما میرسانند تا مورد معاینه قرار بگیرند. در دنیای امروز دیگر جایی برای طی مسافت ها و انتظارهای طولانی مدت برای دیدن پزشک نیست! دزینت با فراهم آوری ساز و کاری امکان طرح سوالات پزشکی و همچنین دریافت اطلاعات مراجعین و بیماران را جهت تجویز دارو و یا دستورالعمل های دیگر فراهم ساخته است.

شبکه های اجتماعی
هرکس در حوزه کاری خود اهدافی را دارد که یکی از مهمترین آنها مطرح بودن و خوش درخشیدن در آن حوزه است. با در نظر گرفتن رقبا ، قدری این امر مشکل میشود . زیرا آنها نیز به همین فکر خواهند افتاد . اما یکی از مهمترین اصولی که شاید هنوز خیلی ها اهمیت آن را درک نکرده اند و یا فرصت انجام آن را ندارند استفاده درست از شبکه های اجتماعی در جهت برندسازی کسب و کارها است. یکی از خدمات دزینت مدیریت و فعالیت مستمر بر روی شبکه های اجتماعی پزشکان محترم میباشد که میتوانید از مزایای آن بهره مند شوید

کلینیک خدمات پرستاری و پزشکی در منزل سجاد طب با اعزام پزشک ، پرستار ، بهیار ، کمک بهیار و فیزیوتراپ به منزل این امکان را به بیمار می دهد که در محیطی راحت تر ، کم هزینه تر و دور از عفونت های بیمارستانی بهبود یابد.همچنین به خانواده آموزش می دهد تا نقش فعالتری در درمان بیمار ایفا کنند.


با نوبت ، همیشه نوبت شماست !!
ما برای شما عزیزان امکانی رو فراهم کردیم تا بتونید توی محل کار ، منزل و یا هر جای دیگه که هستید ، به راحتی و با استفاده از سیستم نوبت دهی، نوبت دکتر خودتون رو رزرو کنید و از منتظر موندن های بیهوده دیگه رنج نکشید؛ این سامانه که اسمش رو " با نوبت " انتخاب کردیم ، این قابلیت رو داره که جلوی اتلاف وقت شما رو بگیره و امکان اینکه حقتون ضایع بشه رو به صفر برسونه. مهندسان و کارشناسان ما در شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات غرب مفتخر هستن تا " سامانه نوبت دهی با نوبت " رو برای شما عزیزان پیاده سازی کنن، باور ما این هست که مردم شریف و دوست داشتنی ما لایق بهترین ها هستند. شما با استفاده از سامانه " با نوبت " میتونید تنها با استفاده از گوشی هوشمند تلفن همراه و یا کامپیوتر خانگی خودتون، نوبت دکتر رزرو کنید؛ با نوبت در بیش از ۳۷۰ مطب، ۱۸۰ کلینیک و بیمارستان های امام رضا و امام علی مستقر شده؛ این طیف عظیم از پزشکان این امکان را به شما عزیزان میده تا بدون نگرانی از اتلاف وقت و هزینه، در کمترین زمان و به سادگی نوبت دکتر خودتون اخذ کنید؛
شما میتونید با دانلود اپلیکیشن " با نوبت " از اینجا، خیال خودتون رو از این همه دردسر راحت کنید ، رزرو نوبت میتونه کار خیلی راحتی باشه اگر کار رو به " با نوبت " بسپارید ؛ همونطور که اول صحبتمون هم گفتیم " با نوبت ، همیشه نوبت شماست "


آشنایی با سینارای
مرکز مراقبت های بالینی در منزل سینارای با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش کشور ، افراد را به صورت فرد محور تحت مراقبت های پزشکی ، پرستاری و مشاوره ای قرار می دهد تا حافظ سلامت روح و جسم آنان گردد و در صورت نیاز جهت ارجاع به واحد های کلینیکال اقدامات لازم را به عمل آورد. در همین راستا افراد می توانندجهت خرید خدمات پزشکی و پرستاری در منزل از طریق سایت و یا اپلیکیشن سینو اقدامات لازم را انجام دهند . قابل توجه است که تمام خدمات با تعرفه مصوب وزارت بهداشت به شما عزیزان تقدیم می گردد.