فرم نظر سنجی به علاوه:


تجربه‌ی من: امتیازدهی به پزشکان
بخش مهمی از فرایند درمان، ارزیابی و انتقال تجربه‌ی مراجعه شما به پزشک است. انتقال این تجربه کمک می‌کند تا کاربران دیگر پزشک مناسب خود را بهتر بیابند. سیستم نظردهی هلسی این امکان را فراهم می‌کند تا شما بتوانید تجربه‌ی خود را از مراجعه به یک پزشک با دیگران به اشتراک بگذارید.


چه کسانی می‌توانند به پزشکان امتیاز دهند
هدف اصلی از ثبت تجربیات و امتیازدهی، کمک به شهروندان دیگر است به همین دلیل کیفیت نظرات و امتیازات اولویت ما در هلسی است. روند نظردهی در هلسی به این شکل است که هر کاربر بعد از نوبت‌گیری از طریق سامانه و مراجعه به پزشک، می‌تواند به ویزیت خود امتیاز دهد و تجربه خود را با دیگر به اشتراک بگذارد. به این ترتیب حتی اگر از یک پزشک چند بار نوبت گرفته باشید برای هر نوبت می‌توانید نظر مجزایی ثبت کنید.


چه مواردی در امتیازدهی مورد سنجش قرار می‌گیرد؟
هر کاربر بعد از انجام شدن نوبتش لازم است به ۳ سوال پاسخ دهد: میزان انتظار: شما می‌توانید میزان انتظار را بین۴ بازه زمانی ۰ تا ۱۵ دقیقه، ۱۵ تا ۴۵ دقیقه، ۴۵ تا ۹۰ دقیقه یا بیش از ۹۰ دقیقه انتخاب کنید. برخورد: شما می‌توانید به برخورد بین ۰ تا ۵ ستاره دهید. پیشنهاد پزشک: در پایان به این سوال پاسخ می‌دهید که آیا این پزشک را به دیگران پیشنهاد می‌کنید یا نه. همچنین لازم است دلیل و تجربه خود را هم به صورت متنی بنویسید.


نحوه نمایش نظرات
تمام نظرات پس از ثبت از طرف کاربر نیاز به تایید مدیریت سایت دارد. پس از تایید این نظرات در پروفایل پزشک نمایش داده می‌شود تا کاربران دیگر بتوانند از تجربه‌های دیگران استفاده کنند. در حال حاضر گزینه‌های زمان انتظار، پیشنهاد پزشک و متن مورد نظر شما در صفحه پزشکان قرار می‌گیرد و برخورددر صفحه پزشک نمایش داده نمی‌شود.


قوانین ثبت نظر
برای ثبت تجربه خود علاوه بر انتخاب چند گزینه، لازم است حتما تجربه خود را به شکل متنی هم بیان کنید. پیش از انتشار تجربه‌ها، نظرات بر اساس قوانین ثبت نظر در هلسی بررسی می‌شود و پس از تایید به نمایش در می‌آید.
نظرات شما بر اساس این قوانین سنجیده می‌شود:
رعایت ادب:نظرات لازم است در کمال احترام و با هدف کمک به کاربران دیگر نوشته شود. هر گونه بی‌احترامی به پزشک و کادر درمانی منجر به رد نظر و عدم انتشار می‌شود.
هزینه‌های درمانی:ذکر هزینه‌های درمانی پرداخت شده (چه به شکل کلی و بدون ذکر مبلغ و چه به شکل جزئی و با نوشتن مبلغ) مجاز نیست.
تشخیص:تایید برخی از نظراتی که با تمرکز بر دقت تشخیص پزشک نوشته شود نیاز به دانش پزشکی دارد. به همین دلیل اگر نظر شما بر تشخیص پزشک تمرکز داشته باشد ممکن است از طرف سایت تایید نشود. ما پیشنهاد می‌کنیم هنگام نوشتن نظر، به جای تمرکز بر کیفیت تشخیص پزشک، تجربه‌ی خود را از مراجعه به پزشک و روند درمان بنویسید.
محتوای تبلیغاتی:تبلیغ برای محصولات درمانی یا مراکز درمانی در متن نظرات ممنوع است.
امنیت و حریم شخصی
امنیت و حریم شخصی شما برای هلسی بسیار مهم است. به همین دلیل نظرات تنها با نام شما و بدون ذکر نام خانوادگی منتشر می‌شود. همچنین اطلاعات وارد شده از طرف شما هیچگاه با اسم حقیقی در اختیار پزشک قرار نمی‌گیرد.